4.jpg 2.jpg
DİĞER KONULAR
EREĞLİ BİTMEYEN KARTUŞ SATIŞ SERVİS
FOTOKOPİ KİRALAMA
KYOCERA FS-3040MFP TONER DOLUM
TONER&KARTUŞ DOLUM
--------------------------------
--------------------------------
 
 
Anasayfa > FOTOKOPİ KİRALAMA
 
Bildiğiniz gibi ofislerde , kağıdın kalemin, kısacası iletişimin olduğu her yerde MFP türü çok fonksiyonlu ürünler (Fotokopi, Faks, Printır, Tarayıcı, Hepsi bİr arada olan ürünler), fotokopi makinaları, printer cihazları gibi aletler artık ofislerin vazgeçilmez iş ortaklarıdır.Onlar olmaksızın bir ofiste herhangi bir iş yapmak, iletişim sağlamak, teklif hazırlamak, dosyalama yapmak, belge akışını düzenlemek ve denetlemek hata dijital arşiv oluşturmak imkânsız hale gelmiştir.

Ancak bu cihazlara ulaşımda en büyük problem, satın aldık tan sonra meydana gelen sarf malzeme fiyatları ve genel maliyet problemleridir. Şu anda piyasada 70-$ a lazer printer satın alabilirsiniz ancak bir bakarsınız ki bir hafta sonra toneri bitmiş ve toner ünitesi fiyatı da 70-$. Anlayacağınız bilinen bütün markaların çoğu artık sarf malzeme tüketimi üzerine ürünler üretmektedir. Dikkat etmezseniz ( 70-$ a öğle güzel bir printır aldım ki, birde 12 taksit yaptılar, artık bu ürünlerin fiyatları çok düştü) gibi bir sevince kapılabilirsiniz.

Oysa amaç Truva atı misali o cihazı size bir defa ucuz fiyata satıp, arkasından size defalarca toner satmaktır. Ayda bir toner aldığınızı düşünürseniz, yılda 12 defa toner almış olursunuz. 70-$ x 12 ay = 840 -$ yılda ödeme yaptığınız anlamına gelmektedir. Anlamadan bu firmalara sadece ufak bir printer dan yılda 1000-$ ya yakın ödeme yapmış olursunuz. Hani bu cihaz çok ucuzdu?

Peki ne yapmamız gerekiyor diye sora bilirsiniz. İşte bu sorunun cevabı Bundan sonra makinalara, tonere, servise para ödemeyin. Hangi makinanın toneri bitti , hangi makine bozuldu, yılık bakım anlaşması veya servis kaç para , servisin getirdiği toner orijinal mi veya bu makinaya uygun toner mi, servis birçok parça değiştirmek için çok para istiyor. Acaba bu parçalar gerçekten değişmesi gereken parçalar mı gibi birçok sorun ile uğraşmaktansa , siz en iyisi kendi işinize odaklanın. Bırakın o işleri biz halledelim. Üstelik ay sonunda yaptığınız iş kadar para ödeyin.

Burda amaç kopya veya printer çıktı maliyetlerini düşürmektir. Bunu dünyanın en uzun ömürlü sarf malzeme kullanan makinaları olan KYOCERA ,GESTETNER gibi marka fotokopi makinaları ile gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. bu marka ürünlerin giriş seviyesindeki A4 cihazımızın bile Dram ünitesinin ömrü 100. 000 kopyadır. Toner ömrü ise 5000 kopyadan başlamaktadır. Biz den gönül rahatlığı ile Fotokopi veya lazer printer satın alabilir veya kiralama usulü ile hiçbir sorun ile uğraşmadan çalışabilirsiniz.(Ereğli fotokopi makinası kiralama,ereğli yazıcı kiralama,okullara kopya başı makina hizmetleri,ereğli kopyabaşı hizmetleri,)  
 
 

Lazer yazıcıların toner dolumları garantili ve hızlı bir şekilde gerçekleşir.
PLUSTEK TARAYICILARI YETKİLİ BAYİ
Noterlerin, Devlet Kurumlarının, Finansal Kurumların ve Kurumsal firmaların uzun süreli saklanması gereken arşivler her zaman sorunlar arasında yer almıştır. Özellikle büyük kentlerimizdeki kurumlar için bu konu çok daha önemlidir. Bu nedenle gelişen teknolojiler sayesinde artık dijital arşivler oluşturulmaktadır.

Yangın, sel, haşere ve rutubet gibi nedenlerle zarar görebilecek evrakların dijital ortamda saklanması, arşiv güvenliğini sağlamakla beraber bu belgelere kolaylıkla ulaşılabilme imkanı verir.Tüm Plastek modelleri ile hizmetinizdeyiz.
SHARP BATI KARADENİZ YETKİLİ BAYİ
FİRMAMIZ BATI KARADENİZ BÖLGESİ SHARP FOTOKOPİ MAKİNALARI YETKİLİ SATICISI VE SERVİSİDİR.SHARP DX 2500N ,SHARP DX 2314N ,SHARP KDZ.EREĞLİ ,SHARP ZONGULDAK
REX ROTARY YETKİLİ BAYİ
FİRMAMIZ REX ROTARY FOTOKOPİ YAZICI ,TARAYICI VE BASKI MAKİNALARININ YETKİLİ BAYİSİDİR.
MİTACO YETKİLİ BAYİ
FİRMAMIZ MİTACO FOTOKOPİ MAKİNALARI YETKİLİ SATICI VE SERVİSİDİR.
FOTOKOPİ MAKİNALARI ALANINDA 14 YILIN VERDİĞİ TEKNİK SERVİS BİLGİSİ İLE SİZLERE HER ZAMAN EN İYİYİ SUNMAKTAN GURUR DUYARIZ.

FOTOKOPİ MAKİNASI ,SATIŞ,KURULUM ,YILLIK BAKIM SÖZLEŞMESİ, HER MARKA FOTOKOPİ MAKİNASI TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA ,SARF MALZEME SATIŞI İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

MİTACO KDZ.EREĞLİ SATIŞ
MİTACO KDZ.EREĞLİ SERVİS
MİTACO KDZ.EREĞLİ KİRALAMA
HİZMETLERİ


MİTACO MC- 4235 F ÇOK FONKSİYONLU S/B
MİTACO MC- 4135 DP ÇOK FONKSİYONLU S/B
MİTACO MC- 4230 F ÇOK FONKSİYONLU S/B FOTOKOPİ
MİTACO MC- 4130 DP ÇOK FONKSİYONLU S/B
MİTACO MC-3240F MULTİSİSTEM FOTOKOPİ
MİTACO MC-3040DN MULTİSİSTEM FOTOKOPİ
MİTACO MC-3650İF MULTİSİSTEM FOTOKOPİ
MİTACO MC-3126C DN ÇOK FONKSİYONLU RENKLİ
MİTACO MC-3226C DN RENKLİ ÇOK İŞLEVLİ FOTOKOPİ

MİTACO KDZ.EREĞLİ BAYİ,MİTACO ZONGULDAK BAYİ, EREĞLİ MİTACO YETKİLİ BAYİ, KDZ.EREĞLİ MİTACO YETLİLİ BAYİ, ZONGULDAK MİTACO YETKİLİ BAYİ, MİTACO ORJİNAL TONER ,
PSİ ,POSTEK,SEİKO,AEG ,PANTUM BAYİ
FİRMAMIZ PSİ,POSTEK,SEİKO,PANTUM LAZER YAZICI,AEG UPS CİHAZLARININ VE YAZICILARININ ZONGULDAK BÖLGESİ YETKİLİ SATICISI VE SERVİSİDİR.
POSTEK DİREK TERMAL POS YAZICILAR
PSİ PP 803,PSİ PP407,PSİ PP204,PSİ PP205,PSİ PP809,PSİ PP 3034,PSİ PP 4060,
POSTEK Q8/200 S,POSTEKC168/200S,POSTEK G 2000,
POSTEK I200 ,POSTEK TX3 300,POSTEK R120
SEİKO MOBİL TERMAL YAZICILAR
SEİKO DPU S245,SEİKO DPU S445,SEİKO DPU 414, SEİKO RP-D10,SEİKO RP-E10,SEİKO SLP-620-650,
AEG UPS GRUBU
PROTECH HOME,ALPHA 600,ALPHA 1200,PROTECT A,PROTECT B.PROPROTECT C 3000,PROTECT C 6000,PROTECT D,PROTECT 1,
NIPSON MATBAA VE BASKI SİSTEMLERİ
BLUEKİXX MASAÜSTÜ PC VE TABLET PC
PANTUM LAZER YAZICI
PANTUM P2500W
PANTUM P2500
PANTUM P2000-P2050
PANTUM P3255DN
PANTUM M6000-M6005

JOLİMARK YETKİLİ BAYİ VE SERVİS
FİRMAMIZ JOLİMARK NOKTA VURUŞLU ,POS SLİP YAZICILARININ ZONGULDAK BÖLGESİ YETKİLİ SATICISI VE SERVİSİDİR.
JOLİMARK DP321
JOLİMARK DP321 ARAÇ YAZICISI
JOLİMARK DP 350
JOLİMARK DP 100F ARAÇ YAZICISI
JOLİMARK DO 100F
JOLİMARK CP 9000 K
JOLİMARK TP 820 JOLİMARK TP 510
JOLİMARK TP 220
MODELLERİ İLE MARKET VEZNE BARKOD.HASTANE ,OTOMASYON, MAĞAZA, RESTAURANT, MUHASEBE, MOBİL, UYGULAMALARINDA SORUNSUZCA KULLANABİLİRSİNİZ.

MERAK ETTİKLERİNİZ?
 Mürekkep kartuşları Çalışma Prensibi
 Sahte tonerler ve yazıcı kartuşları konusunda bilmeniz gerekenler
 Mürekkep nedir?
 Toner nedir?
 Dolum yaptırmak iyi midir?
 Drum nedir?
 Atık Toner Tozu nedir?
Renkli Lazer Yazıcıların Çalışma Prensibi
Chester F. Carlson kimdir?
 
 
SENKRON BÜRO MAKİNALARI SATIŞ-TEKNİK SERVİS-ZONGULDAK BÖLGESİNİN EN GÜÇLÜ TEKNİK SERVİSİ
Ana Sayfa   |   Senkron Servis  |  Hizmetlerimiz  |  Teknik Destek Talebi  |  Kartuş-Toner Talebi  |  Merak Ettikleriniz  |  Ä°letişim
Fotokopi   |   Faks   |   Yazıcı   |   Plotter